
niilahe laupäev oli. Kärdi koer on niiinunnnu ja ta ongi Sofiga samast kennelist wuhu! selleks ajaks kui me Sofi ja Jetega meile jõudsime, olid mu jalad totaalselt ära külmunud ja kui toas riideid hakkasin vahetama siis avastasin mingid kahtlased asjad reite pealt. samasugused laigud, nagu parm oleks hammustanud, aga need oli veel suuremad ja rohkem paistes. päris hull oli. kodus tsillisime niisama, sõime ja tantsisime ja laulsime ja tegime pilte ja tellisime õuduka ja vaatasime veel igast filme ja vahepeal läksme välja(mis oli päris mõttekas hahaha)ja siis öösel kell pool 2 saime räiged naerukad, sest M1 Challenge pole normaalne. peaks meeste fight olema, aga nad lihtsalt amelevad ükteise otsas ja see on nii räige. mingi pool 4 läksime magama ja ärkasin kell 10 sest koer tahtis välja. siis kunagi kui Jete ära läks, siis läksin uuesti magama. pool päeva magasin maha. mingiaeg tulid Margot, Annabel, Krista ja Olivia 4 koeraga meile. ja siis Emma oli ka veel, niiet 6 koera oli jaaaaaaaaaa ohjumal kui tuus oli jälle :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar