29.11.10

no way

ma mõtlen praegu, et ma olen jälle liiga hea inimeste vastu vist. tundub vähemalt nii. hakatakse jälle mingil moel ära kasutama. nõme.
trennis käisin täna üle pika aja. ei viitsinud üldse minna aga pean tunnistama, et mõnus oli tegelikult. sain kiita koguaeg ja ühe uue asja õppisin ka ära! : D
ja siis ma mõtlesin veel ühe asja üle järele agaa jätan enda teada sest pärast on jälle kellegil paha tuju mu pärast muidu.
ootame huviga järgmist aastat, eks Jete ja Maris! mwhahahahaha
MEGALT tahaks vaheaega. kuigi jah, ma ei tea mis vaheajal tegemagi hakkan niiet. aga näeb äkki rohkem sõpru kui praegu ja saab niisama pulli teha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar