eesti keele ajal oli nii ilus ilm õues, et ma ei tahtnud seal mõttetus tunnis istuda, vaid õues olla pigem. ere päike paistis ja valget laia lund langes lihtsalt. superilus oli.
mul on lihased nii valusad, sest pole 2 nädalat korralikult trenni teinud ega venitanud. ja eile üritasin tubli olla ja pingutada ilusti jms, aga oleks pidanud vaikselt võtma. lihastele oli liiga suur koormus ja nüüd ongi jubevalusad.
ja peaks veel mainima, et arvutiõps on puhta perse keeranud! ja omg homseks on nii palju õppida..
ikka veel olen nii excited ja ma ei suuda ära oodata, millal mäele saab! fuck
niii megamõnus pilt
VastaKustuta