24.11.10

hesitate

masendav päev. kõigepealt ei saanud hommikul üles üldse, siis koolis järjest halvad hinded kukkusid ja päris kuri olin ikka. väsinud olen ka terve päev olnud + peavalu. aga paar head asja oli ka ikka. näiteks see, et tegime Karina ja Liisuga fotoshooti peale tundi ja meganalja sai. ja see on ka hea, et mu saapad tulid parandusest tagasi jesss. ja ma sain niiiiiiivinge sõbra endale Tartust. Egeeeeeeert i love u! jaaa ühe sõbra sain veel tagasi :)
kohe näen oma tupsununnut!
a mu empsil on homme sünnipäev!
ja tänase fotoshooti pilte lisan hiljem.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar