08.11.10

heavy

LAURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! : )
ma olen nii läbi. tegelikult oli suht tavaline trenn a kõik see koolimöll ja kõik väsitas nii ära. kirjutasime eesti keeles täna kirjandit. mingi megamõttetu teema oli ja passisin alguses 15min, sest midagi ei olnud kirjutada lihtsalt. tunni lõpuks sain kirjandi valmis ikka. tubli olen eks. playbacki proov oli ka täna ja ma pean tunnistama, et me oleme superhead arvestades seda, et täna oli alles 3.proov. kõik suhtuvad sellesse nii mõnusalt ja see on niii laheeee! isegi poisid! : ) oeh i'm sooo proud of you, guys! homme võibolla jälle proov ja ülehomme kindlasti.
tahaks praegu voodisse pikali visata ja egiptuse teed juua. tegelikult tahaks megalt jõule juba, ma eeeei suuda oodata!

ja triiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin, ma soovin pilte! : D mwhaaha, niiet pildid tulevad kunagi veel hiljem. homme äkki?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar