27.10.10

it was only just a dream




Kati lapsed on niiiiiiiiiarmsad! igatahes, Kati tõi kirssananasse mulle ja need on lihtsalt ülihead. sõin terve karbi ära korraga ja pärast oli süda paha. mingisugust küüslaugušokolaadi proovisin ka ja see oli päris jäle. pärast oli tükk aega rõve maitse suus. õäöüh
Kirke oli teisipäevases Lääne Elus jeeee. lugege ikka kõik jah!
peaks Sofiga jalutama minema kuskile täna. mingi pikema tiiru tegema. kodus on niikuinii megaigav ja istun ainult arvutis või vahin telekat. tegelikult praegu pea valutab mul ja koer magab, niiet lähen otsin köögist miskit head ja viskan teleka ette pikali. : )

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar