24.10.10

I love

vanaema tõi täna raha ja lumelauaspordi raamatu. megatuus raamat on ja läksin jälle nii hulluks. ma ei suuuda oodata, kui ma mäele saan ja päris tõsiselt. võibolla saab see aasta Soome kõrvalt ka Otepääl ja Võrus ära käia. Võrus on niimõnus, sinna tahaks kindlasti. Samas Otepääle tahaks ka, sest seal iga aasta käidud ja mõnusad mälestused : ) rahaga ei teagi nüüd, mis peale hakata. kas hakata peegelkaamera jaoks koguma või reedel riideid osta selle raha eest hoopis. kuigi jah, peegelkaamera jaoks ma seda raha nkn kunagi kokku ei saa, niiet ma ei teagi. pean mõtlema veel.
ma ei saa aru, kodus on kuidagi nii palju häid asju süüa. ei oska kuskilt alustada, tahaks kõiki korraga. vanaema tõi igast stuffi ju ja emps käis ka poes täna. megamõnuuuuuz ikka, kui palju süüa on.
owoowwoowouuuuuu mu silm hakkab paremaks minema vist!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar