28.09.10

squeeze it

orienteerumine oli täna. jooksime Karinaga kuskilt metsa/võsa vahelt ja siis ei leidnud teed enam. eksisime ära. Elina kadus üldse ära, niiet Sirli jäi mingiks ajaks üksi. Noh, saime lõpuks tehtud selle jama ikkagi.
käisin hambaarsti juures ka täna. kõik oli korrras jehhu. ma olin kindel tglt juba, et miskit korrast ära aga näed, ei olnudki. siiski selle arsti juurde ma enam ei lähe. mingi megakuri ja ainult möliseks nh.
tõmbasin eile trennis kaela ära ja täna hommikul ärgates oli päris kohutav olla. täna trennis läks veel hullemaks ja nüüd ei saa üldse pead liigutada. õnneks homme trenni pole, kael saab puhata veits. aga väga valus on : S
vennal on mingisugune allergia. ei tea millest, homme läheb arsti juurde vist. igatahes ma väga loodan, et see midagi koeraga seotud ei ole. muidu on päris jama lugu..

jaaa, sa tegelikult ka tähendad nii palju mulle ja nii hea oli rääkida ka sinuga. igatahes sa pead teadma siiski, et sa oled nii kuradi hea! : )

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar