04.09.10

Right here, right now

mul on nii hea tuju. ma olen nii õnnelik. mul on tegelikult niii vedanud, et mul nii head ja armsad sõbrad on. okei, ma vahest olen oma sõprade vastu kuri ja paha ja ülbitsen palju ja vahest mul on jumala ükskõik ka teist, aga siiski olete niiiiii head ja ma ei vahetaks teid mitte kellegi vastu, kiisununnnukesed!
lõpetasin natukese aja eest "Dead silence" vaatamise. minu jaoks oli sp eriti õudne veel, et ma vihkan kloune ja täpselt selliseid liikuva suuga ja nii reaalsete silmadega nukke, nagu seal olid. nagu südamest vihkan. hakkan karjuma kohe. uuhh, õnneks on see möödas. nojah, jete tahab ka seda filmi näha veel, niiet ma olen sunnitud seda koos temaga veel üks kord vaatama. nice, huh?
oeh, ma ikka veel ei saa aru, miks ma filmidesse nii sisse elan ja iga filmi ajal meeletult nutma hakkan kui mingi ilus/kurb koht on. vaatasin ükspäev erapraksist ja nutsin nii räigelt, nagu oleksin ise seal filmis see olnud. tegelikult see on lahe ju. aga kui see iga päev aina kordub ja kordub, siis hakkan lõpuks mõtlema, et ma olen natuke weird vist.
Simoni kiisupojakesed on niiiiiiiiiiiiiiii armsad. paneksin pilte ka, kui Simon poleks ennem välja loginud, kui pildid ära oleks laadinud.
Rogerwiek'i retriiverite uued pesakonnad on SUPERarmsad. võtaks veel ühe pisikese endale koju. siinjuures igatsen niiiiiiiiiiiväga seda pisikest totukest Sofit, kes õues jalgpalli taga ajas ja kui mängida tahtis, oma pisikese nossunäoga mulle otsa vaatas. Ja kui ma esimesed päevad tema juures magasin, siis ronis ta mu madratsi peale mulle kaissu ja hakkas norskama. nuuksnuuks, igatsen pisikest Sofit!



pisike Rogerwiek Original Ophelia(Sofi) esimest päeva uues kodus! :) (13.06.2010)
Terra Antyda Sani Lancelot & Rogerwiek Kiss Me Kate tupsununnukesed. :)

Fairfield Firefinlandia & Rogerwiek Charming Cinderella tupsununnukesed. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar