19.09.10

come on and rescue me


ei oskagi midagi väga. mõtlesime, et läheme siis täna pildistama Jetega, aga ilm tahtis jälle halb olla ja Jete tuli meile hoopis. vaatasime filmi ja sõime. jõudsime järeldusele, et juustupopkorn on rämerõve.
enne seda, kui Jete tuli, passisin muzusofiga batuudil ja tibu jäi mu süles magama. ei tahtnud nunnut üles äratada ja jäin ka tuttu veitsaks. mingi 10 min magasin äkki. sofi äratas mu väikse musiga üles. hommikul oli ka nii. ta oli märkamatult üles hiilinud. nii, et mu isa ei kuulnud ja äratas üles mu. okei, kell oli 7 eks ja mul polnud mitte mingit tahtmist ärgata. hüüdsin uimaselt isa ja ta tuli sofile järgi. magasin edasi, aga siis hakkas kõhuvalu piinama, niiet ärkasin kella 10 paiku juba. masendav.
sain teada täna, et olen 9.-11. okt Sofiga üksi kodus. teised lähevad Saaremaale rallile. tahaks ka väga minna aga jah, kutsu vajab mind :) keegi võiks mulle selleks ajaks oma seltsi pakkuda äkki? võõi kui keegi siis jalutama Sofi ja minuga viitsib, andke ka teada!
homme on kooooooooooool -.-

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar