käisime roostal ja perakülas täna ujumas. niimõnus. a perakülas oli kordi parem ikka. seal parem liiv ja parem vesi ja ma ei tea, seal on parem. igatahes tegime pilte paljupalju ja möllasime vees.
pidime täna päikeseloojangut pildistama minema a jäi jälle ära. homme on kindel minek. ja kui pilves on, siiis on jamasti. a isegi kui päikeseloojangule ei lähe, siis välja ikka.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar