käisime musuga väljas jaaaa mingi mürgine herilane suutis nõelata mind nii, et pool kätt oli paistes, suht norm. nägime rahvast jaaa Keidot i Erkkit mingi 100 korda järjest. lahelahe
ma üritasin kappi koristada ja mul on sitaaaaks riideid ikka, millega ma üldse ei käi. peaks algust tegema äkki?
ülinõme tuju on. keeeeegi, kes oli mingi aeg vägaa kallis on nüüd täielikult selja pööranud mulle. ja see teeb väga haiget muidugi, aga kui ta nii tahab, ju nii on õige siis. ohjahhhh
kes su musi on?:D
VastaKustuta