18.08.10


hea muusika ja vihm/äike/müristamine ja tuju on nii hea. kohekohe lähme Jetega välja ka. Ega vihm meid ei takista. ha, tegelt lähme raudteejaama istuma. Kes ühineda soovib, siis palun : D igatahes niihea tuju on. homme on proov ja siis peale proovi jälle välja. Ja reedel mingisugust valgedaamipäevadejura kossuvõistlusi vaatama ja õhtul holmile päikeseloojangu lohelennutamist vaatama jouuuuuuu. a ma sättima praegu, varsti välja ju.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar