21.07.10

Cooler than me



see on nii hea. mul on nii hea. ma olen nii õnnelik. ma ei leia õigeid sõnu, mis mu tundeid kirjeldaks. äkki on see 'super' või 'fantastiline', kuidas ma ennast praegu tunnen. ja kõik see lihtsalt ühe väikse jutuajamise pärast. ei midagi erilist. lihtsalt, see kõik poeb nii hinge, et ei oska olla. ma olen nii õnnelik, et sa oled õnnelik ja et kõik on hästi. ohh, mul on nüüd nii kerge ja võin öelda, et olen õnnelik. kasvõi korraks!
homme on tivoli! näeb jälle palju tuttavaid ja huvitavaid inimesi.
reedel on sunfest. siinjuures küsikski, et kes veel minna plaanib?
ja laupäeval uuesti tivoli.
ja pühapäeval siiski toimub hiidu minek, millega ma väga rahul! loodan, et me vihma ei saa. Ristnas tahaks kindlasti ära käia, sest see koht on super lihtsalt ja omad head mälestused ka seal. aga, lets make a new memories!




Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar