19.06.10

PUNK ON PÕHILINE!













tahaks eilset väga tagasi. nii hea oli. pungil, ma mõtlen. mis siis, et ma koguaeg ainult sulle sain mõelda, ikkagi oli väga hea. jube head kujud oli laval ja tegid jube head muusikat, VÄGA tuus oli ja VÄGA respektin neid karvaseid 'joodikuid', nagu Mihkel ütles. Kohutav lihtsalt, kui tuusad nad kõik on. Jäite kõik millestki väga heast ilma, kes kohale ei ilmunud. Noh, need, kellele selline muusika peale ei lähe, isegi nendel oleks tuus olnud. Vähemalt ma arvan nii! Ühesõnaga- awesome! Järgmine kord on ka kindel minek.
homme hommikul sõidan Viljandisse siis, Simone lõpetamisele! esmaspäeval tulen tagasi. siis on veel nädal aega puhkust, ja siis läheb möll lahti. 29(vist) on Tallinnasse maailmamängudele minek. loodan, et saab vinge olema, sest seltskond on viispluss! kui maailmamängudelt tagasi, siis sõidan Slovakkiasse. Kooride festivalile, nädalaks ajaks. Loodan, et seal saab ka vinge olema, sest väga head kiisud tulevad kaasa ja kindlasti on väga hea nendega!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar