

ma ei viitsinud ega jõudnud eile kirjutada, sest väga palju tegemist oli. Liis ja Grete käisid eile pisikest vaatamas ja neile ka väga meeldib. noh, kellele ei meeldiks? haaha. täna tuleb Triin ja võibolla Carina ka. :)
eile oli päris tuus mu jaoks või mis? Sofi hüppas jalga kinni, siis võttis mu näpust nii kõvasti kinni ja ei lasnud enam lahti, siiamaani on mingisugune punn üleval ja valutab. ja õhtul suutsin veel oma näpu ära põletada?! auch
magasime eile 2kesi Sofiga terassil. päike soojendas ja mõnus oli olla.
öösel on Sofi juba päris tubli kutsa. mina sain näiteks terve öö magada, ta tuli mulle kaissu ja hammustas mind ninast. hmmm
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar