10.06.10

homme on viimane tööpäev! lõpuks ometi..
seda et, see tundub nii hea. sina oled nii hea. ma ei tea, kas see tähendab midagi, aga ma näen sind juba unes ka. mis teema on?! ma näen unes asju, mida ma nii palju tahaks aga ei saa. phm ma kordan veel, kui loll ma olen. aga ma ei saa midagi teha sinna. vähemalt mitte veel. ja, ma ei saa sulle öelda, et sa ootaks, sest ma ei tea millal see hetk tuleb kui ma ükskord olengi valmis. niiet, anna mulle andeks ja sa pead teadma, kui kuradi palju sa mulle tähendad!
Roland, küll kõik saab korda!
Ketter on ka nüüd 18!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar