12.06.10

Homme on pühapäev! Lõpuks ometi! Saan oma kallikese koju tuua ja siis on absoluutselt kõik muu tähtsusetu. Vähemalt mõneks ajaks. Pühendan ennast ainult kutsikale ja elu on ilus, väga ilus. ajaaaaaaaa Jetekene tuleb ka homme tln kaasa meiega, ja siis lähme kinno ka. tuuuuuus eks! ja homme tuleb Henry ka meile, nädalaks ajaks. olen maininud ka juba tegelikult!
ee, ma tahtsin küsida, et keegi mulle iPadi ei taha osta? väga sooviks sellist asja endale! andke teada, kui kellegil raha on, et 3 aastat järjest iga kuu 699 EEKu järelmaksu maksta!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar