
mmmmmm, nii mõnus on. grillime terassil. päike paistab ja tuju on hea, külm purk õlut on käes, kõht on täis(varsti) ja vahepeal vaatan jalgpalli. päris huvitav mäng on isegi! Saksamaa ja Inglismaa. veel väravaid ja mu tuju on veel parem. vanaemad on ka ja võibolla tulevad Urho, ta naine ja pisike Marta-Lota ka. mmmmmmmmmm
pean mainima, et Jete on haapsalus tagasi, jeeeeeee!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar