28.06.10

29juuni-3.juuli @ tln, võimlemispidu!


käisin täna esimest korda sel suvel ujumas, jee. ise olen nii õnnelik haaha. jube asi tegelt ju. võimis?
lõpetasin just pakkimise ja mul kopp ees sellest, kuue päeva pärast jälle sama asi otsast peale, kas pole lahe? agaaa VÕIBOLLA tuleb mu musike ka Slovakkiasse kaasa ja siis on küll üliülituus! peab tulema!
ma ei näe 5 päeva oma Sofikest, meganuuks.
tsau sõbrakesed, 5 päeva pärast räägime!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar