ma olen nii väsinud, ma ei mõista mitte kui midagi. hea meelega viskaks voodisse pikali, aga ma tahan ära näha siiski, kes euroka võidab. palun mitte Serbia eks! mu elu on läbi siis. täna oli tantsukas. proov läks metsa, esinemine tuli hästi välja, great! õhtul käisime maal, kasuvanaisa sünnal. mõnuz. kogemata ehmatasin kassi nii ära, et ta terve köögi piima täis ajas, oih! ja I am so nervous, sest Roger võttis oma nunnukese Jessy kaasa ja mina ei saanudki sel ajal maal olla. eriti nuuuks :/
ma niiiiii väga igatsen juba oma pisikest Yukit! paluks neljapäeva juba.. *nutab*
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar