22.05.10

home alone!..with my brotha

heitere, ma ei saa tänasest ilmast aru. õues 18 kraadi ainult(võrreldes eelmiste päevadega), a päike on tugevam kui kunagi varem. no tugevam võibolla ei ole, aga võtab küll paremini. ja see on suht kole, milline ma praegu välja näen selle päikse pärast, päris ausalt..
täna õhtul pean venda valvama. ema ja isa läksid Arvo sünnale. Niisiis, külmkapp on head-paremat täis ostetud ja päris mõnus on olla. käisime õues ennem ja nüüd ma õpin tantsu. eile ei jõudnud ja polnud tuju ka. esimene osa õpitud juba, great success! eks ma nüüd jätkan ja loodan täna ikka tantsu selgeks saada.
mis homme teeme?ja phm, kes mind hüüdis päeval

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar