vägaväga nõme päev. kõik läheb nii viltu ja halvasti, et ma ei teagi kohe. kehalises tõmbasin/venitasin reielihase ära ja niiii valus! ja kodus avastasin, et ma ei saa oma pead keerata, st kaela liigutada vms, sest ülivalus on.. niiii nõmeee!ma hakkan nutma, kui ma mõtlen kui vastik kõik on hetkel. kõikidel on nii palju muresid, mul endal on palju muresid, a ma ei taha kedagi tüüdata nendega, sest kõigil on ju nii palju muresid ja see kõik ajab mu pea kohutavalt valutama. ja peale teiste ja enda murede veel kodus isa karjub mu peale, ja see pole üldse meeldiv :s Tahaks ära siit lihtsalt. Mäele tahaks. Aga hetkel on see ainult in my dreams. õõõõõõõõõõõõhhhh.
Eile sain supersupersupermõnusa uudise teada, mille peale ma peaaegu nutma hakkasin! Niiiii vinge! :)
Aga ma armastan oma Simonit ja olen talle väga tänulik, et ta mul olemas on ja on phm hetkel AINUKE, kes mu tuju heaks suudab teha!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar