Ma olen 26 tundi magamata ja ma olen üliüliväsinud, ei saa mitte millestki aru ja mõtlen maailmaasjade üle, kuigi mõtlemine pole minu tugevam külg, nagu kõik ütlevad. Aga ma ei taha magama minna, ma ei viitsi. Reede oli tegelikult päris ulme päev. Peale kooli Jete juurde, siis tegime jooki natuke, kammis ära ja otsustasime ülejäänud pudelisse ümber kallata ja klassiööle kaasa võtta. Hiljem oleksime peaaegu busted olnud, aga läks vägagi õnneks ja pääsesime. Koolis sai actually päris palju nalja. Ühesõnaga ma olen rahul ja teinekordki. Meid oli suhteliselt vähe, see oli hea. Vaatasime õudukaid, mängisime saalis lolli, jooksime mööda koridore nagu lasteaia lapsed, karjusime, naersime, laulsime, tantsisime, sõime, passisime chatroulette's, laulsime karaoket. Filme vaatasime üksteise otsas. 2 filmi läksid õnneks, kolmanda filmi ajal tuli kõigil räige uni peale. Siis pärast keerasid osad magama, enamus tglt, me jäime muidugi üles ja naersime ja tegime pulli. Kukkusin koridori peal magamiskoti sees olles vägaaaaaaa valusasti külje peale. Tegelikult oli naljakas. Õpetaja oli koguaeg õpetajate toas, niiet teda üldse ei kottinud, mis me tegime. Ja ma loodan, et Uku, Kaupo, Christen ja Sirli annavad meile andeks :D:D:D:DD:D::D Ulmevinge oli, teinekordki! :)
Hommikul läksime pool 7 koolimajast ära, läksime Jete ja Karliga lossikasse pilte tegema, aga avastasime, et sitaks külm on ja otsustasime kooli tagasi minna. Meie õnnetuseks oli kool kinni ja very cold oli. Lõpuks läksin Jete ja Sirliga koos jala koju. Tegelikult oli hästi mõnus kell 7 linnapeal jalutada, sest niiii ilus päike oli ja inimesi ei olnud ja autosid ei olnud ja supeeeer.
Ma lisan kunagi pilte ka eks!
Aleks: "Ohh, õues on suht hele juba!"
Mis täna teeme siis?
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar