Ma avastasin, et mu ajaloo seis on paranenud! Jesssss.
Täna leppisime Karina ja jetega kokku, et lähme ka zombi rongkäigule. Kõik tulge! Või kui osaleda ei taha, tulge vaatama!
Suuur suuuuuur tänu Maarekule, et sellega nõus oli :)
Homme on reeede. Homme tuleb sõjaplaan. Homme tuleb lahevägevtuusvinge päev.
Empsil ja papsil sai täna tutvumisest 15 aastat!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar