06.04.10

Can I call you 'mine'?

Heihei! Jah, kui veel ei märganud, siis ma kustutasin kõik eelmised postitused ära ja alustan nüüd puhtalt lehelt. Neid oli lihtsalt liiga palju ja ma läksin hoogu ja mõtlesin, et mis mõtet on vanu postitusi koguda. Ma ei näinud erilist mõtet sellel, niiet siis nii tegingi.
Tegelikult on mul hetkel nii palju erinevaid mõtteid peas ja tahaks need kõik siia kirja panna, aga siis tuleks see postitus väga pikk. Niiet ma üritan ebatähtsad asjad rääkimata jätta.
Kindlasti pean seda mainima, et poiss, kellega ma tuttavaks sain, on niiiiiii nunnu. Tema nimi on Simon, 17 aastane, ta on sakslane ja ta pidi !hea suudleja! olema(mitte, et see nüüd kõige tähtsam oleks). *kergitab kulme* Siis ta mängib akustilist kitarri ja basskitarri ka. Igatahes on ta väga armas ja tundub väga sõbralik. :)
Viimasel ajal on mu unenäod väga imelikuks läinud. Ma näen unes, kuidas ma metsas meeletus surmahirmus klassivenna eest ära jooksen; et mu sugulased tapetakse ära; et ma suudlen ühe tüdrukuga (nime ei avalda!)
Mul ei ole nädal aega trenne, mis on muidugi hea, aga mul on kodus nii igav. Ja kui mul igav on, siis mul tulevad igasugused halvad mõtted pähe ja ma arvan, et see pole kasulik.
Ikkagi tuli mingi mõttetu postitus aga vähemalt sain enamvähem kõik ära rääkida. Osadel teemadel ma lihtsalt ei taha siia kirjutada. Jätan need mõtted oma pähe ja las nad olla seal. Polegi vaja kõigil teada. Kes teadma peab, sellele räägin isiklikult. Nii on kõigile parem. Tsauplau.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar