29.04.10

I don't want this moment, to never end.

eile õhtul tuli päris suur üllatus mulle. poleks arvanudki!
täna koolis sai suht palju nalja. ja parandaks ka muusikatunni ajal tooli ha ha ha.
ma ei läinudki trenni. halb oli olla. tegelt oleks ära kannatanud, aga nii igaks juhuks.
mata töö sain 9, mille üle väga õnnelik olen!
igatsenigatsenigatsen oma Simmut :/ Ja ma loodan, et sul läheb eksamitel hästi kiizukallis!
agajah, suht nõmedad olete tglt sellesmõttes :)
homme on reede.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar