heihoo ma väänasin põlve välja. tglt täna üldse kõigil juhtus nii palju. Jetel käega mingisugune värk, Maris lõi pea vastu kapiust ära vms ja nüüd peab rahulikult võtma. kohutav.
mõtlesin, et mata töö läks päris sitasti, aga 8 sain ja õnnelik ka veel selle üle. paremini ma ei oska lihtsalt!
mul läks kõik meelest ära, mis ma siia kirjutama pidin ja Jete ei aita ka mind, niiet ma lõpetan nüüd! :DD
OTTO SAI AASTASEKS!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar